O nas

O nas

ODKRYJ KLUB
MUZYCZNY MARDI
GRAS!

Mardi Gras to zdecydowanie najbardziej oryginalny klub muzyczny w Gliwicach. Jesteśmy uznawani również za jedno z najciekawszych miejsc na imprezowej mapie Śląska! Mieścimy się w samym centrum miasta, dlatego nasz parkiet zawsze tętni życiem. Wyróżniamy się ekskluzywnym, niezwykle oryginalnym wystrojem oraz profesjonalnym podejściem do gości.

Wnętrze zachwyca ekskluzywnym, nowoczesnym stylem. Intensywne fiolety, granat oraz złoto prezentują się niezwykle luksusowo i tajemniczo. Designerskie sprzęty stwarzają niepowtarzalny klimat. Każda minuta spędzona w Mardi Gras jest przyjemnością!

Na 400 metrach2 lokalu mieści przestrony dancefloor, scena na podwyższeniu, dwa bary, małe salki VIP, loże oraz stoliki. Dzięki temu nasi goście mogą spędzać czas we własnym gronie, rozmawiając przy drinkach, ale też mogą szaleć na parkiecie i poznawać nowe osoby. Wyjątkowy rozkład pomieszczeń sprawia, że można czuć się bardzo swobodnie. Latem udostępniamy także ogródek. Łącznie posiadamy aż 190 miejsc siedzących. Klub może na raz pomieścić do 300 osób!

Gwarantujemy najwyższą jakość dźwięku w oparciu o komponenty firmy OHM oraz sprzęt DJ-ski firmy Pioneer. Z uwagą komponujemy repertuar na każdy wieczór. W Mardi Gras występują również znane w Polsce i Europie sławy sceny klubowej. Organizujemy koncerty oraz rozmaite wydarzenia muzyczne, w tym z muzyką oraz wokalem na żywo!

Zawsze dokładamy wszelkich starań, by stworzyć przyjemną atmosferę dla naszych gości. Nasi wykwalifikowani barmani przygotowują najpyszniejsze drinki w mieście, a wyszkolona obsługa stale dba o porządek i komfort wszystkich gości. Wewnątrz znajduje się również specjalnie wydzielona strefa dla palaczy oraz szatnia. Podczas imprez otwartych zawsze przeprowadzamy selekcję, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.

Organizujemy jedyne w swoim rodzaju imprezy cykliczne, które ściągają do nas gości z całego Śląska. Dbamy nie tylko o świetną muzykę i szeroki wybór alkoholi, ale też zapewniamy dodatkowe atrakcje. Takie eventy jak Circus de Carnival, Fiesta Brasil czy Laboratorium Miłości na długo zapadają w pamięć!

W Mardi Gras obsługujemy również prywatne eventy okolicznościowe. Wyprawimy Ci niesamowite urodziny, wieczór panieński / kawalerski czy imprezę z jakiejkolwiek innej okazji. Podchodzimy w pełni indywidualnie do każdych gości. Możemy zaoferować doskonały catering, piękne ozdoby strojów i najlepszą kartę alkoholi. Na życzenie zapewniamy także dodatkowe atrakcje, np. muzykę na żywo czy sesję zdjęciową.

Organizujemy też eleganckie spotkania biznesowe, pokazy oraz integracje pracownicze. Posiadamy odpowiedni sprzęt audiowizualny, dzięki któremu można w pełni profesjonalnie przygotować część główną takich eventów. Gościliśmy już przedstawicieli wielu znanych firm z naszego regionu.

Mardi Gras to miejsce, w którym poczujesz się naprawdę wyjątkowo! To klub muzyczny na poziomie, w którym na pewno przeżyjesz niezapomniane chwile. Daj się skusić ekskluzywnej rozrywce!